Montujeme vzduchotechniku, TZB a klimatizace

Servisní oddělení firmy PULSKLIMA, spol. s.r.o. nabízí profesionální služby v oborech: vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, vytápění, měření a regulace.  Oddělení sídlí ve vlastním logistickém centru 20 kilometrů od Liberce, kde zajišťuje vlastní výrobu a zabezpečuje provoz skladů a zázemí pro realizaci zakázek.

Servisní oddělení firmy PULSKLIMA, spol. s r.o., bylo založena v roce 2009 s cílem zajišťovat profesionální podporu při realizaci technicky náročných zakázek. Jedná se zejména o zajištění kvalifikovaných montáží a servisu TZB (technických zařízení budov), jako je vzduchotechnika, chlazení, klimatizace, vytápění, měření a regulace.

Dále firma zajišťuje:

  • Specializované montáže systémů pro tzv. Čisté prostory, včetně vybavení laboratorním nábytkem a technologií pro čisté prostory.
  • Vlastní servisní činnost pro TZB (záruční a pozáruční servis).
  • Odborné měření a regulování systémů TZB na požadované hodnoty.
  • Výroba vzduchotechnických dílů.

Současným cílem vedení společnosti je, zvyšování kvalifikace zaměstnanců a rozšiřování služeb i pro zákazníky v oblasti facility managementu se zaměřením na zdravotnické provozy, laboratoře, farmaceutický a chemický průmysl. Servisní oddělení plně využívá technické podpory projektantů a techniků mateřské společnosti PULSKLIMA, spol. s r.o. a společně jsou silným a spolehlivým dodavatelem jak pro partnery ve stavebnictví, tak i pro majitele budov a výrobních provozů.

Chcete se dozvědět více informací o naší firmě? Kontaktujte nás.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

PULSKLIMA, spol. s r.o.
SERVISNÍ ODDĚLENÍ
Oldřichovská 750
463 34  Hrádek nad Nisou

Fax: +420 482 311 028
E-mail:  

Naše společnost přijímá faktury v elektronické podobě na e-mailu:  


Kvalita v rytmu Vašich přání